OH APPI! "Imeravimit" MMS antakse juba ka lemmikloomadele

 (19)
OH APPI! "Imeravimit" MMS antakse juba ka lemmikloomadele
Pixabay

Facebooki lehekülg "MMS tapab tervist" kutsub loomakaitsjaid ja loomasõpru üles jälgima, mis internetiavarustes toimub. Nimelt on sotsiaalmeediasse ilmunud mitmeid postitusi, kus inimesed uurivad MMS-i manustamise kohta lemmikloomadele, mispeale jagavad mitmed teised huvilised ka varmalt oma soovitusi.

"LOOMAD. Koerad, kassid, papagoid ja roomajad. Kõik on jutuks. Mida arvavad sellisest lemmikloomade keemilisest töötlemisest loomakaitsjad, kes muidu on väga varmad protestima ja meeleavaldusi korraldama? Kas ka sinu sõpru-tuttavaid on järgneval 13 fotol? Miks nad sedasi teevad? Kas sa teadsid seda? Täägi siia tuttavaid loomakaitsjaid, ehk on neil midagi öelda?" kutsub üles Facebooki lehekülg "MMS tapab tervist".

Terviseamet tuletas alles paar päeva tagasi meelde: "MMS-i nime all propageeritav naatriumklorit on tugev oksüdeerija, mis muundatakse happelistes tingimustes kloordioksiidiks. Ainet kasutatakse enamjaolt tööstusliku pleegitus- või desinfitseerimisvahendina ning selle tarvitamine võib põhjustada pöördumatuid tervisekahjustusi."

Mida arvad sina, hea lugeja, sellest, et MMS-i söödetakse nüüd juba sisse ka loomadele?