Palju stressi ja rohkelt katsumusi: Tartu loomade varjupaik otsib enda ridadesse kirglikke loomasõpru


Palju stressi ja rohkelt katsumusi: Tartu loomade varjupaik otsib enda ridadesse kirglikke loomasõpru
Pixabay

Loomasõber, Tartu Koduta Loomade Varjupaik on personali otsingul ja otsib oma kollektiivi kaht tulihingelist loomasõpra, kel jagub armastust ka kodutute loomade jaoks. Kui võimalus abistada endast nõrgemaid tundub olevat just see, mida sina teha tahad, ootab varjupaik juba sinu kõnet.

Tartu varjupaika sobib töötama inimene, kes ei karda väljakutseid, sest uuetele tulijatele lubatakse palju tööd ja rohkelt stressi. Tartlased ootavad enda sekka ikka tõelisi loomasõpru, kes ei lööks risti ette mitte ühegi väljakutse ees ja kes armastaksid loomi sama palju, kui nemad seda teevad!

Kui sinu südamesooviks on aidata endast nõrgemaid ja hoolitseda abivajavate loomade eest, siis võtavad tartlased sind avasüli vastu. Sõbralik töökollektiiv ja kõik need armsad loomad, kes varjupaigas kodu ootavad, poevad sulle sügavale hinge. Ei mingit üksluist ja igavat kontoritööd. Iga sinu päev möödub siis neljakäpaliste eest hoolitsedes, neid silitades ja nendega jalutades! Sinu võimuses on panna särama iga varjupaigalooma silmad!

Foto: Raivo Tasso
Seotud lood:

Vabasid töökohti on kaks: kassi- ja loomatalitaja. Töö on graafiku alusel ja tegemist on tähtajalise lepinguga. Kui tunned, et see on täpselt see, mida sina tahad, siis anna end üles. Varjupaik ja kõik need neljakäpalised juba ootavad sind!

Lisainfo saamiseks võta ühendust Tartu Koduta Loomade Varjupaigaga meiliaadressil tartu@loomadevarjupaik.eu.