Parimad sõbrad igavesti: koer "lapsendas" hinge vaakuva kassipoja, kes tänaseks koertekarja lahutamatu liige

 (38)
Parimad sõbrad igavesti: koer "lapsendas" hinge vaakuva kassipoja, kes tänaseks koertekarja lahutamatu liige
Matkal järve ääres: kolm koera ja "lapsendatud" kassInstagram

Surma servalt päästetud kass Rosie'ist sai justkui muinasjutus husky-koer Lilo adopteeritud "laps" ja parim sõber kolme husky-koeraga.

USAs San Joses elav Thoa Bui tõi tuttava leitud ja hinge vaakuva kassipoja enda juurde, kui too oli mõnenädalane. Siberi husky Lilo võttis kassi oma hoole alla, asus tema "asendusemaks" ning Rosie tervis paranes juba mõne päevaga silmnähtavalt.

Tänaseks on kümne kuu vanune kass saanud kolme husky-koera (Lilo ja samuti peres elava Infinity ja Miko) suurimateks sõpradeks, käib kaasas perekondlikel väljasõitudel ning "lilothehusky" Instagrami-konto kaudu elavad neliku tegemistele kaasa 164 000 jälgijat.

"Proovisime õnne ja panime kassi Lilo juurde. Ta päästis kassi elu. Ta ei lahkunud Rosie' juurest tundide kaupa," kirjeldas omanik.

Selline oli esimene Instagrami-postitus Lilo uuest "beebist". "Lilo ei saa kahjuks ise sünnitada, aga ta on suurepärane surrogaatema. Loodetavasti elab kassike järgmised 24 tundi üle!" kirjeldas omanik juurde.

Viis päeva hiljem postitasid omanikud juba video, kus kassipoeg silmnähtavalt kosunud ja "emast" lahutamatu.

A little kitten update! Her name is Rosie🌹 She has been with us for about 5 days. She almost did not make it through the first night... Even with round the clock care. She was lethargic and limp. So we decided to go out on a limb and let her cuddle extensively with Lilo. By some miracle, she started suckling on Lilo and Lilo went full "mom mode". Even stimulating it to go to the bathroom..😦 (This was very shocking to me). Since then, Rosie's been getting much better and her eyes opened! It's probably safe to say Rosie has made it through the worse of it😊 This clip is of them together the second night! The full video is up on Youtube (link in our bio) for those who are interested😊💕 #revival

A video posted by Lilo, Infinity, & Rosie (@lilothehusky) on May 1, 2015 at 2:24pm PDT

Ja nii ta sirgus:

The most perfect pack I've ever seen😍❤️ Don't worry guys, the tiny husky on the right is still growing..😂

A photo posted by Lilo, Infinity, & Rosie (@lilothehusky) on Jun 17, 2015 at 10:22am PDT