Pea kaks nädalat kadunud: Tõstamaal on kaks väikest taksikoera jäljetult kadunud

Leidjale vaevatasu!
Pea kaks nädalat kadunud: Tõstamaal on kaks väikest taksikoera jäljetult kadunud
Taksikoerad on jäljetult kadunud.Foto: erakogu

Tõstamaalt tõhela Alu külast Tõhela ja Ermistu järve lähistelt läksid 18. aprillil kaduma kaks taksikoera. Koerad, Into ja Tessa, liikusid Nätsi-Võlla rabas ja on seni teadmata kadunud. Murest murtud omanikud on koos vabatahtlikega lemmikuid otsinud juba pea kaks nädalat, kuid kõik otsingud on siiani olnud tulemusteta. Omanikud paluvad koerte leidmisel abi ja on leidjale lubanud ka vaevatasu.

Taksikoertest ei ole siiani jälgegi. Into on 12-aastane isane koer. Tema habe on juba hall ja koeral on puudu vasak kihv. Tessa on 5-aastane taks, kelle tunneb ära operatsioonijärgsete armide järgi. Armid on koera seljal ja kõhul. Omaniku Merle sõnul on koerad äärmiselt sõbralikud, kuid kindlasti hirmunud ja näljas.

Väikene taksikoer võib väga kergesti mõnesse urgu või pragusse kinni jääda, mistõttu ei ole neid loomi ka lihtne märgata. Omanikud on murest murtud ja lubanud koerte leidjale ka vaevatasu.

Foto: erakogu
Seotud lood:


Koerad panid tõenäoliselt mõne loomajälje peale jooksu. 18. aprillil suundusid nad koduhoovist raba poole, neid on hiljem nähtud liikumas ka Tõstamaal Lius, Ojako puhkekeskuse lähistel. Viimati nähti koeri 25.-26. aprilli paiku Viruna mõisa juures. Omanikud ei ole kindlad, et tegemist on nende kadunud perelemmikutega, kuid kadunud koerte kirjeldustele nad vastasid.

Täpsema info saamiseks võta ühendust taksikoerte omaniku Merle Iso-Aholaga telefoninumbril 54613860 või 56046630.