Politseinikud käisid külas: viiendalt korruselt alla visatud kass kosub varjupaigas


Politseinikud käisid külas: viiendalt korruselt alla visatud kass kosub varjupaigas
Kuvatõmmis / Facebook / Narva politseijaoskond

Narva politseijaoskond käis hiljuti külas varjupaika toimetatud kassil, kes Narva kortermaja viienda korruse aknast alla visati. Uudised on head, varjupaiga hooliva personali käe all kosub kassikene jõudsalt ning hakkas hiljuti ka sööma.

"Loomad on nagu väikesed lapsed – nad vajavad meie tuge ja kaitset ning ei suuda alati enda eest seista," kirjutab Narva politseijaoskond oma Facebooki postituses paljusid tõsiselt muretsema pannud kassist, kes viiendalt korruselt alal visati. Kass visati aknast alla otse kasside turvakodu vabatahtliku silme all, kes majast juhuslikult möödumas oli, vahendab Õhtuleht.

Kahtlustatav 32-aastane naine toimetati politseisse ning juhtunu asjaolud selgitab välja alustatud kriminaalasi. Õnneks jäi kass ellu ja toimetati väiksemate vigastustega varjupaiga hoole alla. Narva politseijaoskonna patrullpolitseinik Anastassia ja politseikadett Nikolai käisid täna loomade varjupaigas kiisul külas. Politseijaoskond jagab häid uudiseid – väike karvakera sai küll väiksemaid vigastusi ja oli suures stressis, kuid kosub varjupaiga hooliva personali abil kiiresti ja hakkas hiljuti taas sööma.

Narva politseijaoskond soovib vaprale kiisule ja kõigile Narva elanikele tervist ja turvalisust!