Sõbrakuu: veebruaris kingib Varjupaikade MTÜ varjupaigast sõbra loovutustasuta


Sõbrakuu: veebruaris kingib Varjupaikade MTÜ varjupaigast sõbra loovutustasuta
Pixabay

Sõbrakuu on jälle kätte jõudnud! Varjupaikade MTÜ tähistab veebruari ehk sõbrakuud taas kampaaniaga, mille raames saab adopteerida kass-sõbra loovutustasuta. Neljajalgsed lemmikud on suurepärased ja truud kaaslased ning parimad üksindustunde peletajad.

Soetades tänasest veebruarikuu lõpuni stardipaketi esmavajalike tarvetega looma eest hoolitsemiseks, saab varjupaigast kiibitud, kastereeritud/steriliseeritud kassi loovutustasuta. Stardipakett maksab 35€ ning sisaldab kõike vajalikku uue lemmiklooma jaoks.

"Selle kampaania eesmärk on ühest küljest teha adopteerimine uue omaniku jaoks võimalikult mugavaks, sest stardipaketis on asjad, mille kvaliteedis ja vajaduses oleme ise veendunud", ütleb Triinu Priks, Varjupaikade MTÜ üldjuht, "teisest küljest rõhutada seda, et tõeline sõprus on hindamatu väärtus".

Kampaania kehtib kõikides Varjupaikade MTÜ varjupaikades Pärnus, Viljandis, Võrus, Valgas, Virumaal, Läänemaal ja Tallinnas.

Kampaania kohta leiab lisainfo varjupaiga veebilehelt., jooksvate kodu-uudistega saab end kursis hoida Varjupaikade MTÜ Facebooki lehel.