Tallinnas Nõmmel tegutseb loomapiinaja? Juhuslik möödakäija märkas jalgade ees jubedat leidu

 (11)
Lisatud foto ei sobi vaatamiseks nõrganärvilistele
Kassipoeg
KassipoegFoto: Ago Tammik

Juhuslik möödakäija postitas Facebooki gruppi "Leitud ja kadunud loomal Nõmmel" teate surnud kassipojast, keda oli arvatavasti piinatud.

Koeraga jalutanud naine leidis Tallinna Tehnikaülikooli spordihoone juures asuvalt liivaplatsilt (Sütiste tee lähedal) piinamistunnustega ja ilma peata umbes kahekuuse kassipoja laiba. Lähemal vaatlusel tundus looma pea olevalt noaga eemaldatud.

Kuigi taustalugu ei ole teada, teeb leid siiski murelikuks, sest eelmisel aastal leiti samast piirkonnast, Järve Selveri tagant piinatud ning peata kassi laip. Viimase puhul süüdlast ei leitudki, kuid on võimalik, et sama sadist tegutseb edasi.

Piinamistunnustega looma surnukeha leidmisel teavitage kindlasti sellest politseid. Eelmisel aastal ehmatas üldsust Rando Randma juhtum, kes võttis endale eraisikutelt loomi ning piinas neid oma lõbuks. Selline tegevus on karistatav ning vajab kõrgendatud tähelepanu, et tagada turvaline keskkond nii inimestele kui ka loomadele.

Seega hoiatus Mustamäe-Nõmme piirkonna inimestele ning kassipoegade loovutajatele — hoidke oma loomadel silm peal ning tutvuge põhjalikult looma soovijaga!