Tohoh! Värskest uuringust selgub, et kassidel võib olla mõju meeste edule kohtingurakendustes

 (4)
Kas nõustud uuringutulemustega?
Tohoh! Värskest uuringust selgub, et kassidel võib olla mõju meeste edule kohtingurakendustes
KohtingFoto: Unsplash

Leidub mitmeid nippe, kuidas olla erinevates kohtingurakendustes edukas. Värske uuring aga väidab, et naiste arust on vähem atraktiivsed need mehed, kes poseerivad mõnel kohtingurakendusse üles laetud fotol kassiga.

Uuringu viisid läbi Colorado ja Bosie ülikooli teadlased ja see avaldati teadusajakirjas Animals. Uuringu raames viidi läbi kaks küsitlust 1300 naise seas, kes olid vanusevahemikus 18 kuni 24 eluaastat.

Naistele näidati fotosid kahest mehest, kellest üks oli 20-aastane ja teine 21-aastane. Mõnedel fotodel poseerisid mehed kassiga, teistel aga mitte.

Küsitluses pidid naised hindama fotodel olevate meeste mehelikkust, naiselikkust, isiksust ja ka seda, kas nad võiksid olla head kohtingukaaslased.

Uuringust selgus, et mõlema mehe atraktiivsus langes naiste silmis, kui nad nägid fotosid, millel mehed poseerisid kass süles. Mõned uuringus osalenud naised nentisid, et nad on rohkem koerainimesed ja ilmselt võis nende hinnang olla sellest kallutatud. Mõned aga leidsid, et kassiga poseeriv mees on kohtingupartneritena vähem atraktiivsem ja vähem mehelikum.

Allikas: mentalfloss.com