TULE APPI | Kadunud on eakas ja pime koer, leidjat ootab vaevatasu


TULE APPI | Kadunud on eakas ja pime koer, leidjat ootab vaevatasu
Kadunud koer BlackyFoto: erakogu

Eelmise nädala teises pooles läks Tuulemäel Kanepi vallas kaduma eakas koer. Koer on pime ja reageerib nimele Blacky. Omanikud on murest murtud, sest mitu päeva kestnud otsingud ei ole seni tulemust andnud. Pererahvas on leidjale välja pannud ka vaevatasu.

7. veebruari hommikul kaduma läinud koer Blacky võib liikuda Saverna-Tuulemäe-Krootuse teel. Tänase seisuga on koer ikka veel kadunud. Omanikud kardavad, et keegi võis Blacky ka auto peale võtta. Kui sinu naabril on tekkinud Blackyga sarnane lemmik, anna sellest omanikele teada telefoninumbril 56508103.

Blacky omanikud igatsevad oma lemmikut taga. Otsingud on kestnud juba mitu päeva, kuid siiani pole Blackyst märkigi. Koer on pime, ta on suurt kasvu ja tema näopiirkonda katvad karvad on juba halliks tõmbunud, muidu tumedat kasukat kaunistavad heledad käpaotsad ja hele sabaots. Blacky on rahuliku loomuga ja inimeste vastu sõbralik.

Kui Sina juhtud Blackyt nägema, vii ta võimalusel sooja ja võta pererahvaga ühendust telefoninumbritel 56508103 või 58501817.