ÜRITUS | Kui sinus peitub soov aidata hüljatud loomi, võta osa Kasside Turvakodu vabatahtlike infopäevast


ÜRITUS | Kui sinus peitub soov aidata hüljatud loomi, võta osa Kasside Turvakodu vabatahtlike infopäevast
Shutterstock

Kui armastad kasse ja soovid teha midagi hea, siis MTÜ Kasside Turvakodu kutsub järgmisel teisipäeval kõiki kassisõpru vabatahtlike infopäevale, kus saab täpsema ülevaate turvakodu eluolust ning hoolelustest. Kui tunned, et ka Sina soovid kasvõi paar korda kuus anda oma panuse loomade abistamiseks, võta turvakoduga ühendust. Kõik abikäed on väga oodatud!

Järgmisel teisipäeval, 12. juunil toimub Tallinnas, õdusas ja armsas Kasside Turvakodus vabatahtlike infopäev. Infopäeval räägitakse sellest, mida MTÜ Kasside Turvakodu endast kujutab, kuidas abivajavad kassid nende hoole alla jõuvad ja kuidas igapäevane hoolealuste eest hoolitsemine käib! Jutte ja kogemusi on organisatsioonil juba 11 aasta jagu ning vastused leiab igale küsimusele.

MTÜ Kasside Turvakodu otsib vabatahtlike, kel on kasvõi paar korda kuus võimalus turvakodus tähelepanu igatsevaid nurrumootoreid paitada, hellitada ja nende eest hoolt kanda. Kui tunned, et see sind kõnetab, siis osale kindlasti ja vaata, mida see töö tähendab! Vabatahtlike infopäev toimub 12. juuni õhtul kell 18.00 Tallinna kesklinnas asuvas turvakodus.

Lisainfo ürituse kohta leiad MTÜ Kasside Turvakodu Facebooki lehelt.

Seotud lood:

Oma osavõtust palub MTÜ Kasside Turvakodu anda märku meiliaadressil info@kassideturvakodu.ee.

Turvakodu võtab avasüli vastu kõik vabatahtlikud loomasõbrad!