ÜRITUS | Laupäeval kogunevad kõik loomaomanikud Hortesesse


Hortese lemmikloomapäev
Hortese lemmikloomapäevFoto: Tiit Blaat

Eeloleval laupäeval kogunevad loomasõbrad Hortese aianduskeskusesse, et veeta koos oma parimate sõpradega üks vahva päev. Lemmikloomapäevale on oodatud ka kõik lemmikud, olgu selleks siis koer või kass, okkaline siil või karvane jänkupoiss. Üritus algab kell 12 ja see on tasuta.

Lemmikloomapäevale tuleb esinema chihuahuade trikikool, mis on laineid löönud juba ka väljaspool Eestit. Nad treenivad Tallinnas, kuid esinevad tihtilugu erinevatel üritustel. Nende tegemisi tutvustava video leiad SIIT. Chihuahuad näitavad erinevaid trikke ja trikikooli treener Krista Laanet räägib lähemalt ka äsja ilmunud koeratrikkide raamatust. Sealt leiab 43 huvitavat trikki, mida lemmikuga proovida. Vaata lisa SIIT.

Päeva jooksul toimub ka moešõu, kus koerad näitavad uusimaid riideid ja kaelarihmasid, pilkupüüdvaid kandekotte ja pehmeid pesasid.

Oktoobrikuus toimunud lemmikloomapäeva pilte näed galeriist.

Sel korral on kohal ka Varjupaikade MTÜ, kes räägib lähemalt varjupaigaloomadest ja nende tegemistest. Huvilised saavad kodu ootavate lemmikute kohta rohkem infot ja kohapeal saab neile ka annetusi teha.

Lemmikloomapäeval tutvustatakse ka erinevaid toite ja toimuvad tooteesitlused, proovimiseks saab kaasa haarata ka koera- ja kassitoidu proovipakke. Koertega mängitakse palli ja loosi läheb mitmeid auhindu!

Foto: aianduskeskus Hortes