ÜRITUS | Nädalavahetusel toimub lauluväljakul rahvusvaheline kassinäitus, kohal on ka koduotsivad lemmikud


ÜRITUS | Nädalavahetusel toimub lauluväljakul rahvusvaheline kassinäitus, kohal on ka koduotsivad lemmikud
Pixabay

Eeloleval nädalavahetusel toimub Tallinna lauluväljakul Cato klubi eestvedamisel rahvusvaheline kassinäitus. Näitusel on esindatud parimatest parimad tõukassid ja koduotsivad kassid, keda tutvustab lähemalt MTÜ Zookeskus Cato klubi president Natalja Rozkova. Silmailu ja tegevust jagub kõigile huvilistele!

Kassinäitus on suurejooneline üritus, mille tarbeks kõik neljajalgsed osalejad üles lüüakse, sest kasse tulevad hindama oma ala eksperdid üle maailma. MTÜ Seltskond Käppadel ja MTÜ Kass ja Pojad toob omalt poolt näitusele ka koduotsivad kassid, kellele laupäeval eraldi võistlus korraldatakse. MTÜ Zookeskus Cato klubi president Natalja Rozkova tutvustab igat koduotsivast kiisut eraldi.

Tõukasse hindama tulnud kohtunikud valivad iga tõu esindajate seast välja parimad. Nad kontrollivad tõustandardile vastavust ja annavad omapoolse hinnangu iga kassi välimikule. Kassid osalevad erinevates klassides, esindatud on ka kassipojad ja juuniorid.

Näituse mitteametlikes ringides osalevad ka kodu- ja varjupaigakassid, kelle ainus soov on omale uus kodu ja armastav perekond leida.

Täpsema info ürituse kohta leiad Facebookist või Zookeskus Cato kodulehelt.