ÜRITUS | Tahad teha midagi head? Varjupaik kutsub vabatahtlike infopäevale


Tallinna loomade varjupaiga 2. sünnipäev
Tallinna loomade varjupaiga vabatahtlikudFoto: Kiur Kaasik

Kui tunned, et sul on soovi, aega ja tahtmist teha head ning aidata abivajavaid loomi, ootab Varjupaikade MTÜ sind oma vabatahtlikuks. Vabatahtliku töö ei ole ainult raske rügamine, vaid kassid-koerad ootavad hoopis kedagi, kes neid jalutama viiks ja neile pai teeks. Sinu aeg on kõige väärtuslikum kingitus, võta osa laupäeval toimuvast infopäevast!

Varjupaik ootab oma ridadesse täisealiseid loomasõpru, kes on valmis andma oma panuse varjupaiga loomade eest hoolitsemisel. Noored, kes ei karda tööd ning leiavad paar korda kuus aega varjupaika tulemiseks, on oodatud liituma Tallinna varjupaiga vabatahtlike meeskonnaga.

Tallinna varjupaiga juhataja Eve Tobias koos oma hoolealusega. Foto: Rauno Volmar
Seotud lood:

Vabatahtliku töö teeb Sinu hingele pai ja lisaks rõõmustad sa kõiki neid loomi, kel oma päriskodu ei ole. Paljud loomasõbrad on öelnud, et see on üks parimaid samme, mida nad on oma elus astunud. Ühe vabatahtliku kogemusest loe lähemalt SIIT.

Kui tunned, et nüüd on õige hetk astuda see samm, siis mine laupäeval varjupaika ja kuuled sellest kõigest täpsemalt. Oma tulekust anna varjupaigale teada. Märgi end Facebooki üritusel osalejaks SIIN või saada kiri e-posti aadressil eve@varjupaik.ee.