ÜRITUS | Tallinna loomaaed kutsub sünnipäevapeole!


Kibibi sünnipäev
Kibibi sünnipäevFoto: Andres Putting

Reedel, 25. augustil tähistab Tallinna loomaaed oma 78. sünnipäeva ja selle raames kutsub loomaaed kõiki loomasõpru meeleolukast päevast osa saama! Plaanis mitmesuguseid vahvaid üritusi ja tegevusi. Sünnipäeval on loomaaia sissepääsupilet tavapärasest soodsama hinnaga!

Päev on täidetud mitmesuguste loodushariduslike tegevustega, lisaks kuulutatakse välja Tallinna loomaaia teenetemärgi saaja, Loomaaia Aasta Sõber 2017 ning väikese ninasarviku nimi. Pidupäeva puhul pääseb loomaaeda 2-eurose sooduspiletiga.

Kell 12.00 antakse üle Tallinna loomaaia teenetemärk, samuti kuulutatakse välja Loomaaia Aasta Sõber 2017 ja noor ninasarvikubeebi saab endale viimaks nime.

Ka Aleksei Turovski on sünnipäeval platsis ja kommenteerib värvikalt loomade söötmist.

Temaatilistes infopunktides (kullid ja kakud, ninasarvikud, elevandid, keskkonna rikastamine, kiskjad, veeloomad, kaamelid ja piisonid) saab kuulda põnevaid lugusid loomaaia asukate kohta ning huvilistel on võimalus ka ise küsimusi esitada.

Avatud on ka eluslooduse klass, mis ootab uusi uudistajaid.

Keskkonnahariduskeskuse fuajees on avatud Eesti kujurite skulptuurinäitus ja seenenäitus.

Ajavahemikus kella 10-19 on võimalus külastada ka laste loomaaeda.

Loomaaia looduskool alustab 25. augustil registreerimist algava õppeaasta huviringidesse. Keskkonnahariduskeskuse fuajees on avatud infopunkt, kus saab vastuseid kõigile huviringe puudutavatele küsimustele ning soovi korral ka ringi registreeruda.

Täpsem ajakava selgub peagi ja info leiab Tallinna loomaaia Facebooki lehelt.