Uskumatu lugu: poissmeestepidu sai üllatavalt armsa lõpu, kui hulkuva koera vastsündinud pesakond pidustused pea peale pööras

 (2)
Uskumatu lugu: poissmeestepidu sai üllatavalt armsa lõpu, kui hulkuva koera vastsündinud pesakond pidustused pea peale pööras
Kuvatõmmis

Poissmeestepidu sai uskumatu lõpu, kui hulkuv koer pidustused pea peale pööras. Loodusesse peole suundunud sõprade seltskond naases koju hulkuva koera pesakonnaga. Kõik pidulised adopteerisid ühe kutsika.

Mitchel Craddock oli koos oma sõpradega pealtnäha täiesti traditsioonilisel poissmeestepeol Tennessee lähisel looduses.

Äkitselt sekkus meeste pidustusse hulkuv koer, kes meeleheitlikult maja juurde toidupoolist otsima tuli. Mitchel kirjeldas juhtunut järgmiselt: “Me avasime küll ukse, aga koer ei olnud nõus majja sisse tulema. Ta lihtsalt vaatas ukselävelt, kuidas me toas hommikusööki sõime. Koeral võttis aega, et meie usaldus võita, kuid seejärel oli ta meie suurim sõber.”

Koer juhatas mehed metsa, kust nad avastasid 7-liikmelise kutsikate pesakonna. Toidupoolist otsima tulnud hädas olev hulkuv koer oli hiljuti ilmale toonud seitse kutsikat. Koer oli näljas ja tal ei jätkunud kutsikatele piisavas koguses piima.

Seotud lood:

Südamlikud mehed otsustasid kõik kaheksa kutsikat koju kaasa võtta. Igaüks neist võttis endale koju ühe kutsika.

Mitchel lisas: “Kui sa mõtled ühele meeldejäävale poissmeeste peole, siis meiega juhtunu on vist küll viimane asi, mille peale sa tulla võiksid. Kaheksa meest põgenevad nädalalõpuks metsa ja tulevad tagasi kaheksa koeraga.”

Kutsikate ema, kelle nimeks sai Annie, ja tema kutsikad Knox, Bear, Daisy, Gunner, Brimmy, Finn ja Rose on nüüd uutes kodudes ja alustavad õnnelikult uut elu.

Allikas: uk.news.yahoo.com