Varjupaikade MTÜ kampaania: oktoobrikuus on juba 29 musta kassi uue kodu leidnud

 (1)
Varjupaikade MTÜ kampaania: oktoobrikuus on juba 29 musta kassi uue kodu leidnud
Pilt on illustreeriv.Pixabay

Varjupaikade MTÜ tähistab oktoobris musta kassi kuud. Musta kassi kuu vältel saab Varjupaikade MTÜ seitsmest erinevast varjupaigast viia musta kassi koju ilma tavapärase loovutustasuta. 2017. aasta oktoobris leidis selle kampaania raames uue kodu 137 kassi. Ka sel aastal on mõned hoolealused endale uue kodu leidnud, kuid oktoober ei ole veel läbi!

18. oktoobri seisuga sai Varjupaikade MTÜ rõõmustada 29 kassi üle, kes Eesti erinevatest varjupaikadest koju olid läinud. Loodame, et see arv tõuseb veelgi.

Väike must – see on klassika ja alati moes. Miks siis mustad kassid varjupaikadesse teistest kauemaks kipuvad jääma? Kas tegu on ikka nõiakassiga? Mustad kassid on ühed salapärased loomad! Loe nende kohta lähemalt SIIT.

Ainult julge naine valib enda kõrvale musta kassi. Kass väljendab naisenergiat ja on oma perenaise nägu. Kassi käitumise ja oleku järgi võib aimata, milline on majas valitsev meeleolu ja üldine energeetiline seisund. Kui soovid enda perre üht väekat musta kassi, siis varjupaikades kodu ootavate kasside kohta saad lisa lugeda SIIT.