VIDEO | 17 kurva minevikuga karvapalli unistavad päriskodust


VIDEO | 17 kurva minevikuga karvapalli unistavad päriskodust
Kuvatõmmis

Varjupaikade MTÜ jagas südantlõhestavat videot koertest, kes päästeti alles mõned päevad tagasi Pärnumaalt. Vaata videost lähemalt, milline trööstitu vaatepilt abistajatele avanes.

"Kõik sai alguse aastaid tagasi ühest väikesest emasest streiliseerimata koerast," kirjutab Varjupaikade MTÜ. "Tipphetkel oli talus 40 koera, aga elu ja rebased on teinud oma töö," tõdevad nad kurvalt. Kahjuks tuligi olukord ilmsiks alles siis, kui omanik pikaajalisele haiglaravile sattus.

Kõigil õnnetutel olid kirbud, lestad, siseparasiidid, karv määrdunud ja küüned väga pikad, osal neist aneemia. Nüüd kosuvad nad Pärnu varjupaigas.

Uut kodu otsitakse ühtekokku 11 täiskasvanud koerale ja kuuele kutsikale. Enne veel aga, kui koerad päris oma uude koju minna saavad, ootavad neid mitmed olulised protseduurid, mistõttu ollakse tänulikud ka iga väiksemagi annetuse eest. Vaata lähemalt videost või varjupaiga kodulehelt.

PS! MTÜ kutsub üles olema ümbritseva suhtes rohkem tähelepanelik: "Kui märkate keerulisse olukorda sattunud inimesi või loomi, ärge jätke seda enda teada."