VIDEO | 200 lammast tungisid omavoliliselt hoovi

 (7)
VIDEO | 200 lammast tungisid omavoliliselt hoovi
Foto: Mother Nature Network

Loomade läheduses elades tuleb hoolega jälgida hoovi sissepääse, sest väikese hooletusvea järel võib sinna sattuda ootamatuid külalisi.

Kui ühel pahaaimamatul mehel ununes puhtast hooletusest hoovi värav õhtul lahti, ootas teda ühel hetkel tohutu üllatus. Tema hoovis põiklesid 200 lammast, vahendab loomaportaal The Dodo.

Lambakari oli just olnud tema maja kõrval aasal söömas, kui uudishimulikud loomad avastasid hooletusse jäetud aiavärava ning otsustasid võimalust ära kasutama minna. Hoov oli paksult lambaid täis ning alguses ei osanud hämmingus mees midagi teha. Lõpuks võttis ta end kokku ning leidis endas oma sisemise karjase.

Ta surus end läbi hoovis oleva lambakarja ning hakkas teisele poole aeda jäänud loomi väravast eemale juhtima, et hoovis olevatel lammastel oleks ruumi välja minna. Seejärel võttis tema naine välja tamburiini ning seda kõristades ajas lõpuks kõik aeda sattunud loomad tagasi aasale.

Mõlemale hoovi omanikule tundus antud olukord aga vägagi naljakas ning kogu olukorda otsustati kaameraga filmida. Vaata vieot siit!

Allikas : thedodo.com