VIDEO | Kasside kehakeel ei valeta! Turvakodu kassid näitavad, mis see armastus siis ikkagi on


VIDEO | Kasside kehakeel ei valeta! Turvakodu kassid näitavad, mis see armastus siis ikkagi on
Kuvatõmmis

Teate ju küll neid lapsesuu-ei-valeta-stiilis videoid, kus lapsed avaldavad arvamust, mis see armastus siis ikkagi olla võiks. Nüüd on sellele legendaarsele küsimusele oma vastuse andnud ka kassid – küll natuke teisel, aga siiski mitte sugugi vähem usutaval kujul. Nimelt on MTÜ Kasside Turvakodu postitanud oma Facebooki leheküljele imearmsa video, kus üks vahva kassipaar meile kõik selgeks teeb.

"Igal hommikul ja õhtul, kui turvakodus vaikseks jääb, tammub läbi kassikambrite üks vahva armunud kassitandem – Villi ja Arelia. Peamükse jagades ja sabasid sõlme sidudes jalutavad nad mööda krõbinakausist ning ei näegi, kas ja kui palju seal krõbinaid on, sest neil jagub silmi vaid teineteisele. Nemad ei märka teisi kasse, kes mööda kõnnivad, sest see suur soe tunne tekib südamesse vaid teineteisega. Ka nendel hetkedel, kui Villi ja Arelia hoopis pesades põõnavad, hoiab vahva kassipaar teineteise lähedusse – ikka teineteist kaitstes ja hoides," kirjeldab turvakodu vahvat kassitandemit.

Kassipaar on oma päriskodu oodanud juba mitu aastat ja nüüd ei soovi turvakodu midagi muud, kui et need kaks armunut leiaksid ühise kodu. Kuidas saakski nad lahutada?

Tutvu MTÜ Kasside Turvakodu tegemistega lähemalt siin.