VIDEO | Kassiema hoole all kasvavad nugisepojad on vahepeal tublisti kosunud


VIDEO | Kassiema hoole all kasvavad nugisepojad on vahepeal tublisti kosunud
Foto: Kuvatõmmis

Eesti Metsloomaühingu hoole all kasvavad pisikesed nugisepojad. Kuna ema neil ei olnud, võttis kass Mäura nad oma hoole alla. Vaata, kuidas neil läheb!

Metsloomaühingu Järvamaa piirkonnajuht Virge Võsujalg hoolitseb hetkel kolme nugisepoja eest. Orvuks jäänud nugisepojad jõudsid tema hoole alla möödunud nädala alguses, olles siis vaid nädalavanused. Nüüd on nugisepojad juba tublisti juurde võtnud. "Palju küsivad, kuidas nugistel läheb, kasvame, silmad ei ole veel avanenud ja tumedamaks oleme ka läinud," kirjutab Virge Facebookis.

LOE VEEL | Kuidas nugisepojad kassiema hoole alla jõudsid

Nugisepojad lapsendanud kassiema on teinud tublit tööd. Ta hoolitseb samaaegselt nii oma kassipoegade kui ka nugisebeebide eest. "Ta on lihtsalt uskumatu aasta ema, kassibeebidel avanesid silmad esmaspäeval," kirjutab Virge.

LOE VEEL | Metsloomade päästeingel Virge Võsujalg: metsloomade abistamisel hingetõmbepausi ei tekigi, olen hoolitsenud korraga ka 70 looma eest

Seotud lood:

Kevad on metsloomaühingu jaoks aasta kõige kiirem aeg. Kui Sinul on võimalus nende tööd toetada, saad anda oma panuse helistades allolevatele annetustelefonidele või tehes ülekande Eesti Metsloomaühing MTÜ pangakontole EE952200221067573100. Selgitusse märgi "Metsloomade abistamiseks".

Annetustelefonid:
1. 9009933 - annetad 5€
2. 9009955 - annetad 25€

Helistades kuula jutt ära, sest vastasel juhul annetust ei toimu.