VIDEO | Koer kardab ilutulestikku? See leiutis on just sulle!


VIDEO | Koer kardab ilutulestikku? See leiutis on just sulle!
Kuvatõmmis

Väga paljud koerad kardavad ilutulestikku. Milleks seda üldse lastakse? See teeb palju lärmi, saastab keskkonda, ei meeldi väikestele lastele ja mõjub halvasti nii metsloomadele kui ka meie neljakäpalistele koduloomadele. Kui ka sinu koer seda pelgab, siis siin on üks uudne ja põnev lahendus!

Ford on disainimas uhket koerakuuti, mis peaks aitama kõiki lemmikloomi, kes aastavahetuse paiku lastavast ilutulestikust paanikasse satuvad. Helikindel ja turvaline pesa hoiab koera soojas ja mõjub stressirohkel perioodil rahustavalt. Samal ajal, kui omanik saab aastavahetuse pidustusi nautida, on tema lemmik helikindlas pesas ja näeb rahulikku und või närib mõnd meelepärast maiust.

See uudne koerakuut on projekteerimisfaasis, kuid esimene prototüüp on juba valmis. Kui kõik läheb edukalt, võib sellest lähitulevikus saada uudne toode turul, mis on üks võimalik lahendus paanikasse minevate koerte abistamiseks.

Paljud koerad satuvad ilutulestikust paanikasse ja kogevad lausa surmahirmu. Igal aastal kaob sel perioodil palju lemmikloomi. See pesa on disainitud just koerte jaoks ja peab summutama igasuguse heli ning vibratsiooni, mida ilutulestik tekitab.