VIDEO | Tuhanded fännid hulluvad: kas need ongi Eesti kõige kuulsamad koerad?


Eile toimus Kalamajas Dokfoto Keskuses Purina ja Varjupaikade MTÜ koostöös Eesti esimene Instagrami-koerte kokkutulek. Kohal oli üheksa suurima jälgijaskonnaga koera, kelle fotod müüdi heategevuslikul oksjonil kokku ligi 790 euro väärtuses. Oksjonit juhtisid Marek Sadam ja tema Brüsseli grifoon Leenu.

Purina Eesti turundusjuht Kadi Laur avaldas heameelt, et uue brändi turule toomine võimaldas korraldada heategevusliku ürituse, millest said kasu just need neljajalgsed, kes seda kõige enam vajavad. „Usun, et Eestis pole kunagi varem toimunud sellist punase vaiba üritust, kus kutsutud VIPid on neljajalgsed. Meil on igal juhul väga hea meel, et saime avalikkusele lähemalt tutvustada ägedaid Eesti koeri ja nende omanikke,“ lisas Laur.

Suurima panuse andis heategevuslikul oksjonil tuntud lauljanna ja youtuber’i Liina Ariadne ema Ita-Riina Pedanik, kes soetas 290 euro väärtuses fotosid. Eesti kuulsate koerte fotod hakkavad kaunistama Ita-Riina Muusikastuudio lauluklassi seinu.

Vaata ürituse vahvat galeriid SIIT.

Kalleim foto müüdi 150 euro eest, sellel oli kujutatud Staffordshire’i bullterjerit Ellie’t (foto lisatud). Kõikide fotode autoriks oli Kristiina Tammik.