Kliinikukass Bruno seiklused jätkuvad: kass sai üleöö kuulsaks ja leidis ajutise hoiukodu


Kliinikukass Bruno seiklused jätkuvad: kass sai üleöö kuulsaks ja leidis ajutise hoiukodu
Elunautlejast kassi pilt on illustreeriv.Foto: Pixabay

MTÜ Kasside turvakodu hoole all on kuuekuune kassipoiss Bruno. Bruno aeg hoiukodus sai otsa ja nii avastas ta end ühel päeval kliinikust. Temast sai täiskohaga kliinikukass. Bruno tundis muret, sest tal ei olnud kodu.

Alles eile jõudsime Delfi Lemmikloomaportaalis jagada kuuekuuse kassipoisi Bruno lugu, kes Tallinna loomakliinikus elas, sest tal ei olnud kodu ja ka aeg hoiukodus lõppes otsa. Suurte silmadega Bruno abipalvet võeti kuulda, seda jagati ja kass sai üleöö kuulsakski. Ei läinud palju aega mööda, kui kodupakkumised turvakodu postkasti üle uputasid. Vabatahtlikud on rõõmsad ja Bruno samuti. Nende sõnul on kassile tulnud väga palju hoiu- ja päriskodu pakkumisi ning neid saabub veelgi.

"Juba eile õhtul saime viia Bruno loomakliinikust hoiukodusse, et ta ei peaks enam kliiniku keskkonnas elama. Bruno tundis ennast kohe hoiukodus rõõmsalt ning ta viibib seal kuni selgitame välja, kes nendest paljudest huvilistest Brunole kõige paremini võiks sobida," kirjutab Külli MTÜ Kasside Turvakodust.

Kass Bruno sai kliinikust hoiukodusse. Foto: MTÜ Kasside Turakodu
Seotud lood:

Suhtlus kodupakkujatega käib ja loodetavasti saab kuuekuune seltsimees juba lähipäevil endale uhiuue päriskodu ja perekonna.

Loe suurte silmadega kassipoisi liigutavat lugu SIIT.

LOE VEEL | Miks pakkuda hüljatud loomale hoiukodu ja mida see tähendab?