KODULEIDJA | Pühade paiku leidis uue kodu lausa seitse projektis osalenud varjupaigalooma


Tallinna varjupaiga loomad ja karantiini ruumid.
Tallinna varjupaigast uue kodu leidnud koer Little Boy. Foto: Tiit Blaat

Talvekuudel külastasime kolme Varjupaikade MTÜ varjupaika ning otsisime kodu kokku 24-le varjupaigaloomale, kes ootasid oma jõuluimet Pärnus, Võrus ja Tallinna varjupaigas. Nüüd on suur rõõm teatada, et 24-st loomast on tänaseks uues kodus juba 14!

Pärnu varjupaigast leidsid detsembrikuu jooksul uue kodu kõik projektis osalenud loomad! Lõuna-Eestis asuvas Võru varjupaigas ootab uut kodu veel neli projektis osalenud looma. Nende nelja seas on kaks kassi ja kaks koera. Vaata nende kohta lisa SIIT.

Tallinna varjupaigast said pühadeaegu koju noor koer Little Boy ja kass Kumi. Sohvi ja Sälly, kaks ülivahvat rõõmurulli, kelle varjupaika sattumise lugu oli paras komöödia, on tänaseks samuti uues kodus. Uues kodus on ka kass Rambo, kes Beebilõustaga stuudios poseerimas käis. Vaata nende meeleolukat videot SIIT. Koerad Sohvi ja Sälly ning kass Rambo on uues kodus hetkel küll hoiukodu leingu alusel, kuid loodetavasti saab hoiukodust õigepea nende päriskodu.

Jõudu ja jaksu nende uutele omanikele! Rõõmurohket uut aastat!

Varjupaikades ootavad kodu veel kümme Koduleidja projektis osalenud looma. Saa nendega lähemalt tuttavaks ja loe nende kohta lisa SIIT.